Proč iQFOOD?

Nejsme tady první den

Portál iQFOOD provozujeme pod hlavičkou firmy IQsport s.r.o. Od roku 2005 provozujeme prodejnu a e-shop iQSPORT. Název iQFOOD tedy pokračuje v budování naší značky.  

Jsme si vědomi toho, že vstupujeme na trh v době, kdy pitná voda přestává být pitnou, a kdy složení každého výrobku je pod drobnohledem vás a také příslušných státních orgánů.

Na jednu stranu to tedy není snadné. Na druhou stranu jsme se za spoustu let v outdooru spřátelili s řadou báječných lidí, kteří si váží pitné vody a sebe sama, jdou neprošlapanými cestami a přinášejí velmi zajímavé věci. 

Máme pro vás něco, co jiní nemají

V e-shopu iQFOOD dáváme dohromady užší výběr tohoto skvělého zboží a také zkušeností v našem blogu. Zboží, které najdete na iQFOOD, jsou mnohdy pochutiny a výrobky v České republice málo probádané nebo zcela neznámé. Přitom nabízíme také ověřené zboží původem z České republiky.

Jdeme na to tedy s rozumem, aby to, co nabízíme, mělo co možná nejvíce pozitivní vliv na zdraví a tedy i na vaši duševní rovnováhu.

Veškeré zboží prošlo naším „testováním“. Výrobky, které nebyly přiměřeně vhodné, na webu nejsou.

Třetí význam – jídlem ke svobodě  

Svým nákupem na iQFOOD přímo podporujete ukončení genocidy, kterou od 20. července 1999 vede komunistický režim v Číně na praktikujících Falun Dafa. Protože se Falun Dafa (nazývaný také Falun Gong) sami aktivně věnujeme více než 10 let, je pro nás konečné ukončení tohoto zločinu proti lidskosti zcela zásadní záležitostí. 

Proto věnujeme 1 % z prodeje na výrobu materiálů objasňujících skutečnosti o tomto pronásledování a následně tyto materiály sami zprostředkujeme veřejnosti. 

Pro více informací o Falun Dafa můžete shlédnout video.

Pokud cítíte naléhavost tohoto problému stejně jako my, můžete sami pomoct, například tím, že:

  • podepíšete on-line petici,
  • informujete své známé,
  • budete sdílet informace na sociálních sítích.

Děkujeme.

Nasledujte nás na Facebooku